sd main logo
Sohbet - Chat Odaları
Menu

Arkadaşlık Chat

Mobil Sohbet Odaları

Uzun Solukla Arkadaşların Adımını Sohbet Sitesinde Atın

"Mesafe kalpleri daha köreltir" tanıdık bir atasözüdür. Ancak, her şey ikincisi aracılığıyla ayarlamalar yaparken, bu atasözü zihnin içinde bir şüphe uyandırır. Uzun mesafelerin kalpleri körelmesini veya anıları zayıf hissettirmesini özneldir. Ancak romantizm kıvılcımını uzun mesafeli bir ilişkide canlı tutmanın zor bir başarı olduğu inkâr edilemez. Uzun mesafeli romantizmi canlı ve tekmelemeyi korumanıza yardımcı olacak bazı yönergeler.

 

Sık iletişim kurun: Cihazın sık sık temas halinde kalmasını sağlamak çok önemlidir. Ne kadar çok konuşursanız, randevunuz için mil o kadar iyi olur. İşinizle meşgul olabilirsiniz, ancak sevgilinize biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

 

Sosyal medya web sitelerini kullanma: sosyal medya web siteleri, halkın sevgi sunumlarına yer açar. Uzun mesafeli bir ilişkide tam anlamıyla yapmak uygun olmasa da, gerçekten yapabilirsiniz. Dünyaya randevununu anlat. Tüm çift görüntüleri çekin ve sosyal ağ web sitelerine koyun.

 

Öğe gönder: Yabancı yerler hediye göndermek pahalı bir iş olsa da, ara sıra yapmaya değer midir? Hediyenizin kendisi yüksek fiyatlı olmayabilir, ancak bolca harcadığınız ve kilometrelerce uzakta yaşayan bir kişiye göndermek için sıkıntı çektiğiniz gerçeği, bağlantı yönündeki bağlılığınız ve karaktere olan sevginiz hakkında hacimler konuşuyor.

 

İş arkadaşınızı şaşırtın: Sürprizler, aşkı aşmanın mükemmel bir yoludur. Eşinizi hem önceden not almak için onunla buluşacak, hem de çevrimiçi romantik bir şeyler yazarak ya da onun için bir şarkı yaptığınız bir video göndererek şaşırtabilirsiniz.

 

Alışılmadık bir ilgiyle ilgili: her ikinizin de ilgilendiği bir şey olabilir. Film izlemek, fitness merkezine veya belirli bir yemeğe vurmak olabilir. Artık birlikte yapamayacak olsanız da, istediğiniz yerde yapın ve çalışmalarınızla orantılı olun. Bu, romantik bağınızı geliştirmek için yüksek kaliteli bir yöntemdir.

geveze   bizim mekan   tr sohbet  mynet sohbet